Ako kombinovať biele tričko?

Zaujímavý outfit podľa mnohých ľudí predstavujú dizajnérske a extravagantné kúsky. Tento názor však ani zďaleka nie je pravdivý. Aj obyčajný prvok ako biele tričko môže byť v spojení s doplnkami alebo iným oblečením veľmi pútavý.

bílé tričko
 
V prvom rade  aj so samotným tričkom môžete urobiť mnohé veci, ktoré Vám zaberú len niekoľko sekúnd a zvládnete ich aj ráno pri obliekaní sa. Namiesto toho, aby ste ho nechali voľne visieť, tričko na konci zaviažte na uzlík, prípadne zakasajte do spodného dielu outfitu. Tento krok podčiarkne Vašu ženskosť a krivky postavy.
 
Pokiaľ máte väčšie množstvo času a chuť tvoriť, vytiahnite si nožnice. Z nudného bieleho trička urobte crop top alebo mu odstrihnite rukávy. Môžete ho ozvláštniť aj zástrihmi na rôznych miestach. Oversized prvky pocítili v posledných rokoch veľký rozkvet. V obchode si vyberte tričko väčšej veľkosti a oblečte si ho ako off-shoulder top. Odhalené plecia sú veľmi atraktívne a elegantné. Pri predĺženom strihu sa ešte na chvíľu zastavíme. Pokiaľ nepatríte medzi ženy, ktoré majú ráno čas tráviť hodiny vyberaním správneho oblečenia, ale napriek tomu chcete vyzerať štýlovo, určite oceníte tento trend. Tričko s predĺženým strihom si jednoducho oblečte ako šaty. Túto alternatívu obľubujú aj mnohé známe celebrity.
 
Doplnky sú jednoduchým spôsobom ako ozvláštniť akýkoľvek outfit. Luxusný efekt sa dá dosiahnuť vrstvením viacerých náhrdelníkov rôznej dĺžky. Do módy sa opäť vrátili aj ľadvinky, ktoré môžete nosiť okolo pásu alebo cez plece. Pridajú Vášmu jednoduchému topu špeciálnosť a formálny outfit premenia na ležérnejší.
 
Kombináciou bieleho trička s bielymi denimovými nohavicami rozhodne nič nepokazíte. Dolaďte ho bielymi doplnkami, kabelkou a lodičkami. Celo biely outfit je skvelou voľbou, či už na formálne príležitosti alebo na bežné dni. Taktiež kombinujte rôzne farby džínsového materiálu. Modré “mom” džínsy a denimová bunda rovnakej farby vytvoria skvelé trio s vašim jednoduchým topom. Túto kombináciu môžete doladiť štýlovými, čiernymi členkovými čižmami na vysokom podpätku.

tričko
 
U zahraničných influencerov môžeme sledovať trend vrstvenia. Na obyčajné biele tričko si oblečte body a skombinujte s priliehavou sukňou. Pokiaľ Vám počasie ešte nedovoľuje využívať šaty, je tento tip skvelým riešením. Oblečte pod ňe tričko, ktoré Vás bude chrániť pred chladom a zároveň šatám dodá nový vzhľad.