Liečivá masáž pre mužov

Tantrický salón Magic Tantra sídliaca v Bratislave ponúka svojim zákazníkom luxusné služby v rámci tantrických masáží a ich príbuzným masáží. Tantrické masáže sú známe predovšetkým svojim spirituálnym nádychom, ktorý pramení z indického náboženstva, z ktorého vychádzajú. Toto náboženstvo by sme mohli aj nazvať starodávnym umením prepojenia tela a duše, objavovania tajomstiev vlastného tela a skrytých, možno nikdy nevyslovených túžob a myšlienok. Práve počas nanajvýš podmanivých masáží vypláva o človeku na povrch veľmi veľa vecí, ktoré sa pred okolím možno snaží ukrývať.

erotická masáž

Magic Tantra disponuje luxusne zariadenými priestormi i nádhernými ženami, ktoré Vám s radosťou obetujú svoj čas a zasvätia Vás do tajov hlbokosiahlej eufórie a slasti, pri ktorej si nebudete priať, aby skončila. Čaká Vás hra s Vašimi zmyslami a ich pohladenie dokonalým prostredím a podnetmi, ktoré navodzujú tú správnu atmosféru. Pre pánov je určených množstvo masáží, avšak jedna, konkrétna, je liečivá a pomáha predchádzať vzniku rôznych chorôb. Reč je o Senzual Tantra, alebo o stimulujúcej masáži prostaty magictantra.sk. Viaceré lekárske vyšetrenia poukázali na to, že masáž práve tejto partie pomáha znižovať riziko vzniku zápalov, nezhubného zväčšenia prostaty či karcinómu.

masáž

V prípade už prítomného ochorenia dokážu pravidelné senzuálne masáže zmierniť priebeh. Pri senzuálnej masáži v Magic Tantra sa využíva technika telo na telo, a zároveň sa i jedna o vzájomnú masáž. Klient teda neostáva len pasívnym príjemcom energie, ale môže svoju nahromadenú energiu odovzdať i masérke, ktorá sa bude po celú dobu venovať jedine jemu. Spomínaný tantrický salón ponúka na výber z celkom troch variantov senzuálnej masáže, a to šesťdesiat minútovú za 210 eur, deväťdesiat minútovú za 230 eur alebo stodvadsať minútovú symbolickú čiastku 250 eur.