Ako byť „IN“ počas chladných mesiacov

Módne trendy valcujú svet už niekoľko storočí. Každý chce byť trendy, no zároveň nechce vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Osobne si myslím, že žena nemusí byť oblečená trendy od hlavy po päty, skôr by som povedala, že jeden kúsok mať na sebe, či už nápadný alebo nenápadný je na vás.  Ale prečo neobohatiť svoj šatník o pár kúskov oblečenia, ktoré vás nevyvedú z komfortu, no zároveň budete pôsobiť trendy a luxusne?

oblečneí
 
Koža
Žena oblečená v koženom kúsku pôsobila v minulosti vulgárne a nevhodne. Nanešťastie sa to zmenilo a prifarbilo. Túto jeseň a zimu sa nebude nosiť len čierna a hnedá koža, ale na svoje si prídu aj dámy, ktoré chcú skúsiť niečo ešte extravagantnejšie, a to koža v celej farebnej škále. Trúfnete si na takéto niečo?
 
Zvieraciemotívy
Nie každému je pochuti si obliekať oblečenie so zvieracím motívom. Niekedy to môže pôsobiť draho, no niekedy aj lacno. Preto milé dámy, ak chcete vyzerať sexy a luxusne, siahnite po drahších a kvalitnejších kúskoch.
 
Vrstvenie
Je to veľmi obľúbený trend. Treba si dávať pozor, aby ste to neprehnali a nebola to skôr hrozba ako výhra. Naučte sa kombinovať rôzne farby, kúsky oblečenia či materiálu a sami zistíte, že budete vyzerať neskutočne trendy.
 
Károvanékúsky
Kárované kúsky vyzerajú vždy dobre, pokiaľ to skombinujete s niečím jednoduchým. Nemusíte sa báť ani farebnosti. Veď aspoň farbami si spríjemníte jesenné a zimné počasie, či nie?
 
Legíny
Čakali by ste, že legíny sa stanú trendom? Ja, nie. U legín sa nemusíte báť farebnosti, a tak isto môžete vyskúšať aj iné materiály, na ktoré ste zvyknuté. Pokiaľ nemáte ideálnu postavu, ale pár kíl navyše, tak zvoľte k legínam dlhší top.
Metalickémateriály
V týchto materiáloch budete jedinečná a verte tomu, že aj neprehliadnuteľná. Pokiaľ si netrúfate na odvážne metalické šaty, tak zvoľte skôr doplnky, ktoré oživia váš outfit.

boty

Perie
Perie vyzerá na oblečení luxusne, čo by nie. Aj tmavý outfit vie zažiariť, a to vďaka periu na oblečení. Pokiaľ si netrúfate na niečo farebné, tak zvoľte perie skôr v zemitých farbách a verte, že budete pôsobiť priam neodolateľne.
 
Tak milé dámy, stane sa nejaký z týchto trendov kráľom šatníka v týchto ročných obdobiach? U mňa osobne vyhráva vrstvenie a metalické materiály. Nebojte sa skúsiť niečo nové a obohatiť sa. Nebojte sa farebnosti, tá vám aspoň skrášli chladné počasie.