Po čom ženy túžia

Zhrnúť túžby rôznych typov žien do niekoľkých riadkov je veru nesmierne zložité.
Ale skúsme to:

matka

  • Spoľahlivosť

 Všetky ženy bez výnimky hľadajú muža spoľahlivého. Pokiaľ ide o vážny vzťah. Vzťah manželský. Za priateľov, si ale nevyberajú len tento typ muža, hoci aj v prípade kamaráta máme rady istotu. To, že sa na toho druhého v kritických chvíľach môžeme úplne a bez výhrad spoľahnúť.

  • Lásku

Všetky ženy opäť bez výnimky chcú byť predsa milované. Zahrňované prejavmi lásky. Cítiace, že je tu niekto, komu na nich záleží a kto po nich túži.

rodina

  • Vernosť

My ženy sme skrátka také- nerady sa delíme o toho svojho. Áno, niekedy sa môže až zdať , že by sme tých mužov najradšej vlastnili. Ale to hovoria iba zlé jazyky. Až také zlé to s nami veru nie je.

  • Deti

Od prírody sme predsa stvorené na to, aby sme na svet privádzali nové pokolenie. Niet nič krajšie ako plač zdravého čerstvo narodeného bábätka. Nič na svete nie je krajšie ako úsmev nášho dieťatka. Sme stvorené pre to, aby sme odovzdávali materinskú lásku. Iba tak môžeme byť šťastné a spokojné.

  • Chceme sa vydať

Či to už verejne priznáme ,alebo nie- naozaj sa chceme vydávať. Mať aspoň maličkú svadbu v kruhu najbližších, ale potvrdenú zápisom na matrike. Vtedy vieme, že ten náš partner to s nami naozaj myslí vážne.

  • Mať dobrú prácu

Z ktorej sa budeme domov vracať spokojné. Nie unavené na smrť. Neschopné už ďalšej sebarealizácie doma. Unavené milovať, vychovávať deti.

svatba
 
 Chceme naozaj toho tak veľa? Ale aj ponúkame veľmi veľa. Inak by ste milí muži tak  po nás netúžili a nechceli by ste s nami tráviť toľko času Hľadáte milenku, priateľku a matku svojich detí ideálne zhmotnenú do jednej osoby. Ak sa Vám to podarí vtedy predsa aj vy ste tí najšťastnejší na svete. Líšime sa v mnohom, ale túžba po láske nás všetkých spája. Bezohľadu na vek či pohlavie. Tá je predsa tá najdôležitejšia.