Čo nás na mužoch vytáča

Rozdiely medzi mužmi a ženami sú tak veľké, že rôzne činnosti, ktoré považuje jedna skupina za úplne normálne, vie druhú vytočiť do nepríčetnosti. Pozrieme sa na to, čo vie ženám na mužoch riadne zvýšiť tlak.
Aj vy máte pocit, že muži žijú úplne v inej dimenzii? Ako keby neboli na zemi, ale vo svojom vnútornom vesmíre. S tým súvisí, že veľmi často zabúdajú a to úplne na všetko. Čo mali kúpiť cestou z práce, kedy treba zaplatiť účty, výročia, narodeniny. Toto sú pre nich nepodstatné veci a preto si ich skrátka nevedia zapamätať. Buď sa s tým zmierime, alebo sa z toho zbláznime.

vztah

Nakupujeme na trhu, máme plnú hlavu toho, čo nám doma chýba, myslíme na praktické veci. A v tom vidíme ako náš partner stojí pri stánku s hračkami a teší sa z pohľadu na veľkú maketu veterána. V mužoch bude navždy ukrytý malý chlapec a ten sa v nich vie hocikedy prebudiť. Neostáva nám nič iné len sa s nimi občas zahrať.

Prechádzate sa po meste a zrazu to zacítite. Váš drahý zbadal atraktívnu ženu. Samozrejme, že sa snaží akože nepozerať jej smerom, ale vy aj tak vidíte jeho stuhnutie a snahu vytočiť hlavu do nezvyčajných uhlov. Muži majú v sebe gény lovca a keď zbadajú korisť, niekedy sa im skrátka zastaví mozog. V prípade, že ostane len v stave zízania, buďte pokojné. Je s vami, miluje vás, ale nevie svoje lovecké inštinkty úplne vypnúť.

Sú veci, o ktorých si muži myslia, že im rozumejú iba oni. Jednou z nich je šoférovanie, pri ktorom sa z nich stávajú páni mudrlanti. Chlapi považujú niektoré činnosti za rýdzo mužskú  záležitosť a keď sa im do nich montujeme, vedia sa premeniť na profesora. Musíme tolerovať, že aj oni chcú byť v niečom lepší a tieto lekcie ticho pretrpieť.

smutek

Premena muža na smrť chorého pri každom kýchnutí je samozrejmosť. Ich to veľmi bolí, kýchanie je strašné, nádcha priam neznesiteľná, kašeľ ich dusí a ak majú horúčku, tak možno aj do kómy upadnú. Chorí muži sú opäť ako malé deti. Treba ich poľutovať, navariť čajík a tváriť sa veľmi  ustarane.
Okrem toho sú tu také „maličkosti“ ako grganie, prdenie, špinavé oblečenie na podlahe, chĺpky z holenia v umývadle, neskladanie záchodovej dosky a iné. No my ich aj tak milujeme.