Náušnice zo striebra majú široké využitie

Módne doplnky zahŕňajú kúsky v našom šatníku, ktoré pomáhajú základným častiam oblečenia dotvoriť celý výsledný outfit, dodajú mu eleganciu alebo naopak, posunú ho do športového štýlu. Podľa toho, ktorý štýl preferujeme, si vyberáme aj doplnky. Existujú však univerzálne kúsky, ktorými nič nepokazíme. Medzi najčastejšie doplnky patria kabelky a bižutéria, ale aj šperky z drahých kovov ako je zlato či striebro. A práve strieborné šperky patria k veľmi obľúbeným doplnkom, po ktorých siaha väčšina žien najčastejšie. Striebro je vďačné ako elegantný či dokonca luxusný materiál, ale ak sú z neho vyrobené jednoduché šperky, tak sa dá využiť aj v bežnom outfite či športovejšom štýle. Zo striebra sa vyrábajú všetky druhy šperkov, počnúc retiazkami, cez prstene a náramky či náušnice až po brošne a spony do vlasov.

fdset015_1

Vybrať vhodný darček pre ženu môže niekedy dať zabrať, pretože ak premýšľame, čím by sme ju potešili, tak máme neskutočne veľa možností, ale vylučovacou metódou napokon dôjdeme k strieborným šperkom. Je to univerzálny darček a žiadnu ženu určite neurazí. Navyše, každý má puncovanú značku s rýdzosťou 925/1000, trh ponúka neskutočné množstvo štýlov a druhov, od jednoduchých až po extravagantné a luxusné, ozdobené kamienkami, ktoré sú určené na slávnostné či večerné príležitosti.

gold-jewelry-with-gems-showcase_1398-4327

Ženy ako doplnok preferujú náušnice, tie nosí prevažná väčšina, pretože akosi patria k žene, v každom veku a pri každej príležitosti ich máme na ušiach. Denný outfit si vyžaduje jednoduchý tvar, ale na slávnostné príležitosti si môžeme dovoliť strieborne nausnice ozdobiť svoje uši extravagantným šperkom, ktorý vhodne doplní napríklad jednoduché šaty. Môžu byť výstredné, ozdobené lesklými kamienkami či korálikmi, veľké, výrazné a elegantné. V tomto prípade si môžeme dovoliť trocha popustiť uzdu a staviť na zvýraznenie našej osobnosti.

Nech už si šperky vyberáte sama alebo ich dostávate ako darček od blízkych, striebro bude vždy plniť funkciu univerzálneho doplnku.