Jedlo v posteli – keď sex môže chutiť ešte lepšie

Možno si pamätáte scénu z filmu Sex v meste. Samantha ako prekvapenie pre svojho milenca na Valentína naservírovala samú seba – nahú a obloženú sushi na jedálenskom stole.

V jej prípade síce celý tento kreatívny počin neskončil nespútaným sexom v kuchyni, avšak rafinovanosť nápadu zapracovať jedlo do sexuálneho života je oveľa väčšia, než si pravdepodobne myslíte.

Melony

Otrepaná fráza, že láska prechádza cez žalúdok má niečo do seba. Minimálne to, že váš muž alebo žena vyzerá sexi, keď varí. Jedenie a sex sú dve aktivity, ktoré majú veľmi veľa spoločného. Pozrime sa na to z vedeckého hľadiska. Niektoré živočíchy, človeka nevynímajúc, si získavajú potenciálneho partnera na párenie tým, že mu poskytnú jedlo. Teraz možno feministky trochu spozornejú, ale správny „samec“, by mal vedieť zadovážiť jedlo pre „samičku“, ktorá je v podstate zaneprázdnená materstvom. V prenesení do ľudskej ríše, žena musí myslieť v prvom rade na budúcnosť seba a potomstva. Takže muži, ktorí nevedia zabezpečiť zdroje – pardon, ale nemajú šancu. Antropológia nepustí. Ale aby to ani ženy nemali také jednoduché, dobrá manželka sa údajne pozná tiež podľa toho, ako vie variť. Z jedla, ktoré muž do domácnosti priniesol.

Našťastie dnes už nežijeme v stredoveku a role si vo vzťahu určujeme podľa preferencií. Každopádne, jedlo ostáva tým vzrušujúcim prvkom v ľudskej sexualite a je fajn ho využiť. Určite ste to sami zažili. Vychutnávanie dobrého jedla môže byť ako malý orgazmus v ústach. Zapájajú sa predsa všetky zmysly – chuť, čuch, zrak, niekedy aj hmat. A teraz si predstavte, že by ste do predohry zapojili napr. kŕmenie partnera jedlom. Najlepšie takým, ktoré má afrodiziakálne účinky. Vaše zmysly si dvojnásobne pochutia.

Couple

A pre prípad, že v experimentovaní ste majster a v posteli by ste chceli dosiahnuť ešte väčšiu explóziu zmyslov, čo tak podporiť erekciu ďalším stimulom. Netreba pritom ani navštíviť lekára alebo lekáreň. S e-shopom lacnegenerika.to nájdete široký výber generík. Napríklad generikum cialis cena ktorého je naozaj výhodná. Ukážte partnerke, že si našla správneho chlapa.