Hliníková disky

Žijeme v dobe, kedy takmer každá domácnosť vlastní minimálne jedno auto, kedy si takmer každý mladý spraví vodičský preukaz. Je tak preto, lebo autá neodmysliteľne patria k našim každodenným životom a uľahčujú nám ho. Už to vôbec nie je tak, že šoférujú iba muži. Práve naopak, čoraz viac žien sa stáva výbornými šoférkami. A čo dizajn vašich áut? Určite nás každého na prvý pohľad dokáže očariť krásne auto s luxusným príslušenstvom. V dnešnom článku sa chceme zamerať na dôležitú súčasť áut, disky na ich kolesá. Obutie vášho auta patrí predsa k tým najdôležitejším aspektom.

autec-typ-u-uteca-schwarz-poliert

Na súčasnom trhu existuje nespočetné množstvo firiem a značiek, ktoré predávajú rôzne disky na autá. Konkurencia je silná, no vy si máte vždy z čoho vyberať. Medzi najznámejšie značky hliníkových diskov patrí jednoznačne talianska firma Sparco, ktorá sa okrem diskov zameriava hlavne na pretekárske automobilové doplnky a pretekárske oblečenie. Alutec je pomerne známa značka, ktorá okrem luxusného dizajnu ponúka aj cenovú dostupnosť pre všetkých. Medzi ďalšiu populárnu značku patrí aj Borbet, ktorý je cenovo tiež dostupný a zároveň luxusný. Poznáte švédsku firmu Oxxo, ktorá sa tiež zaoberá výrobou a predajom diskov? Aj tie vám vieme ponúknuť na našej stránke. Okrem spomenutých značiek ponúkame aj disky od značiek ako Keskin, MAK, ATS, Proline, Platin, Tomason a mnoho ďalších.

23-239065_with-the-oberon-4-oxxo-wheels-proves-that

Cena lacnejších modelov sa pohybuje okolo 60 eur, pričom ak túžite po najmodernejších hliníkových diskoch, môžete si jeden zakúpiť aj za 200 eur. Všetko však závisí len od vás.

Na našom webu nájdete širokú ponuku hliníkových diskov na kolesá vašich áut od množstva značiek. Takisto nájdete produkty na všetky značky vašich áut, či už vlastníte najnovšiu Audinu, alebo staršiu Škodovku. V priemeroch diskov od 14 do 23 centimetrov, v šírke od 5 do 11 centimetrov si nájde vhodný disk určite každý záujemca.