Vilitra – spôsob užívania, kontraindikácie a iné užitočné informácie

Páni, ak vás trápia poruchy erekcie, určite oceníte každú informáciu, ktorá vám môže pomôcť na ceste k vášmu zdravému a plnohodnotnému sexuálnemu životu. Jednu takú, pre vás mám. Asi pred dvoma mesiacmi, som úplne náhodou narazil na liek, s celkom zapamätateľným názvom, Vilitra – 60 mg.Muž s knihou v ruke stojí pri drevenej stene a pozerá do diaľky.jpg

Podobné ako Levitra

Tieto tabletky majú veľmi podobné účinky ako známejšia Levtra. V podstate ide o ich lacnejšiu náhradu, ktorú vyrába farmaceutická firma Centurion.

Účinnou látkou je, tak ako v prípade Levitri, Vardenafil. No a ako nám už napovedá názov tohto lieku, tak jedna tabletka obsahuje presne šesťdesiat miligramov tejto látky, čo je pomerne dosť, takže to určite nepreháňajte s množstvom tabletiek za jeden deň.

Kedy pomôže

Vilitra sa používa pri problémoch s dosiahnutím erekcie a taktiež s jej udržaním počas pohlavného styku. Len pre istotu, ak máte problémy s predčasnou ejakuláciou, tak na tento liek určite zabudnite. Je to logické, no verím tomu, že sa medzi nami nájdu aj takí experti, ktorí by s to mohli zameniť.

Výhodou tohto lieku je i to, že nie je podstatné, z čoho presne pramenia vaše ťažkosti s potenciou. Tým mám na mysli to, že niekto bojuje so psychikou a niekto so zdravotnými problémami, ktoré majú základ vo fyzických problémoch. Ako hovorím, Vilitra pomôže v oboch prípadoch.Detail na mužské oko.jpg

Ako liek užívať

Tomuto venujte naozaj veľkú pozornosť a nikdy neprekračujte množstvo, ktoré môžete užiť za jeden deň. ako som už spomenul vyššie, je to jedna tabletka. Liek v žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom. Alkohol v prvom rade znižuje účinky všetkých liekov na erektilnú poruchu a v druhom rade to nie je zdravé. Na lačný žalúdok, má tabletka sinejšie účinky, no keď som ju užil takto ja, tak m zas bolo trošku zvláštne, takže si pred užitím určite niečo zajedzte, no dajte pozor na to, aby nešlo o nič príliš mastné.