Sezónne luxusné mobilné domy.

Mobilné domy v našich končinách nemajú práve nejakú veľkú tradíciu, no situácia sa začína postupne meniť. Súvisí to s so stále sa zvyšujúcou cenou nehnuteľností a pozemkov, takže niektorí ľudia siahajú práve po tejto možnosti. Navyše mobilné domy poskytujú oproti rodinným domom s pevným základom aj mnoho výhod, ktoré mnohí ľudia v súčasnosti ocenia.

Aby ste si mohli dovoliť bývať v mobilnom dome potrebujete nejaké mobilné bývanie a samozrejme aj pozemok, na ktorý ho môžete umiestniť. Tento pozemok môže byť vo vašom vlastníctve, no stále viac ľudí využíva rôzne prenajaté pozemky, ktoré sa stávajú asi najčastejším miestom umiestnenia mobilných rodinných domov.

mobilný dom

Pri výbere vhodného mobilného domu je potrebné zvážiť viacero kritérií. Je dôležité, pre koľko ľudí bude takéto bývanie určené, či pôjde o sezónne alebo celoročné bývanie. Vhodnou ponukou na sezónne bývanie je napríklad mobilný dom A.M.S. Euro-mobilnedomy s dvoma vchodmi. V tomto priestrannom dome sa nachádza obývacia miestnosť, spálňa a kuchynská časť s kuchynskou linkou, ktorá ponúka nadštandardnú pracovnú plochu. Okrem toho v tejto kuchyni sú umiestnené aj plynový sporák, gril, rúra na pečenie a dostatočne veľká chladnička. Takže záujemcovia o tento dom môžu po umiestnení mobilného domu na vhodné miesto okamžite plnohodnotne obývať daný priestor s množstvom kvalitných domácich spotrebičov. Samozrejme okrem týchto spotrebičov je k dispozícii aj dostatočne veľký jedálenský stôl so štýlovými ratanovými stoličkami.

mobilný dom

V dôležitej časti, ktorou je spálňa, je veľká manželská posteľ poskytujúca dostatočnú plochu na spanie manželskému páru. Okrem tejto postele je v časti na spanie aj vstavaná skriňa a množstvo ratanových doplnkov. V kúpeľni sa nachádza praktický sprchovací kút, WC a umývadlo, takže záujemcovia o tento mobilný dom budú mať veľmi rýchlo dojem, akoby bývali v luxusnom rodinnom dome.