Ktoré vecí môže Google v budúcnosti kľudne zabiť?

Za zabitých Podľa počtu Google spoločnosť udusila nie menej ako 158 svojich vlastných detí, vďaka čomu sa stala jednou z najplodnejších a najškodlivejších vrahov v rodine. Za všetko, čo vieme, bude sladká stará teta Gmail.
 
Na počesť minulého motta spoločnosti, že „nie je zlé“ (ktoré zabil asi pred rokom, vlastne), si myslím, že je čas využiť prirodzenú schopnosť spoločnosti pre dobro. Takže tu je môj zoznam ďalších produktov, ktoré si zaslúžia zomrieť, ak by bol tak láskavý, že by im pomohol.prohlížeč.png
 
Áno, spoločnosť nie je vlastníkom Skype, ale každý, kto musel urobiť video stretnutie so spoločnosťou Skype v posledných dvoch rokoch, vie, čo sa stalo.
 
Používam normálny Skype alebo for Business? Alebo for Business Plugin alebo for Web. Oh, len si dal 10 minút na to, aby si vytvoril pred stretnutím? Hej, budeš neskoro.
 
Nehovorím, že by som zabil všetok Skype, ale poďme na pár z nich, aby sme to ľahšie pochopili. Priznajme si to, sa už tento rok pokúšal Hangouts zabiť, takže Skype môže byť poslednou možnosťou.
 
Televízor YouTube
Pozrite, milujem YouTube rovnako ako ďalšia osoba, ale za službu YouTube TV nebudem platiť, OK? Takže možno sa môžete zastaviť so žiadosťami o televíziu. Možno, že televízia YouTube by nemala byť poslaná na spanie s rybami, ale vyskakovacie okno, ktoré sa ma pýta, čo som už odmietol 5 000-krát, musí byť porazené. Bude to dobrá spoločnosť pre službu YouTube Red a službu Premium.
 
Zakaždým, keď vypálim tablet s Atomom, ako je napríklad Surface 3, pripomínam si, ako pomaly boli procesory Intel Atom. Hoci Intel údajne ľadový Atom-založené SoCs v roku 2016, všetky spoločnosti vlastne urobil bol dať Atom novú identitu a presunúť ho do programu pre premiestnenie svedkov ako Celeron N, Pentium N a Celeron J čipy. Už si nezaslúžia život.marketing.jpg
 
Plán aktualizácie systému Windows 10
Som prvý, kto obhajuje spoločnosť Microsoft za udržanie podpory produktov pre hardvér a softvér, ktoré by spoločnosť Apple už dávno zabili, len aby zistili, či niečo necítia, vôbec nič.