Zabaľte balík do bublinkových obálok

Aj vy patríte k ľuďom, ktorí veľmi často navštevujú poštu za účelom posielania balíčkov? Vyrábate nejaké produkty, ktoré následne posielate alebo predávate cez poštu vaše staré oblečenie? Nech už ste odpovedali akokoľvek, určite sa v každej domácnosti zíde vec, v ktorej budú uložené a zabalené určité predmety. Ak aj naozaj posielate veľa vecí balíkom, určite chcete predísť poškodeniu daných predmetov ku ktorému by mohlo kvôli zlému zaobchádzaniu s balíkmi dôjsť. Je viacero možností ako tomu predísť a my vám dnes chceme predstaviť jednu z nich. Ide o nenákladnú ponuku, ktorá poteší nejednu domácnosť a rozhodne vám pomôže vo viacerých situáciách.

obálky

Ponúkame vám skvelé bublinkové obálky, ktoré ponúkajú samé výhody. Sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je však ekologický a rozložiteľný. Znemená to teda, že neznečisťuje životné prostredie do takej miery ako klasické plasty. Ak by ste si chceli kúpiť tieto bublinkové obálky, máte na výber z balení po sto kusov obálok alebo po desať kusov obálok. Cena sa líši najmä od rozmerov, pretože nie každá obálka má ten istý rozmer. Nájdete tu väčšie, menšie ale aj obrovské obálky na prepravu predmetov väčších rozmerov. Za priemerný rozmer v balení po sto kusov však zaplatíte okolo desať eur za celé balenie. V prípade, že chcete zvoliť menšie balenie, teda s desiatimi kusmi, za to zaplatíte v priemere jedno až dve eurá.

bublniky

Tieto obálky sú zložené z dvoch vrstiev. Vnútorná vrstva je vyplnené špeciálnou bublinkovou fóliou, ktorá má za úlohu zabrániť poškodeniu a tlmiť otrasy a nárazy. Vonkajšia strana je z klasického papiera, na ktorý môžete napísať adresu.

Okrem týchto klasických obálok si môžete zvoliť aj farebné bublinkové obálky, ktoré zaujmú nejedni oči. Vyskúšajte ich aj vy a predíďte zničených balíčkom či predmetom! S ich kvalitou budete rozhodne spokojní!