Obetujte nezdravé veci

Je vám jasné, že ak chcete schudnúť, budete toho musieť naozaj veľmi veľa obetovať? To nie je len o tom milovať samého seba, musíte si veci odopierať a držať sa toho aj vtedy, keď máte pocit, že už nevládzete. Nechceme porovnávať chudnutie s bojom, no je jasné, že zadarmo to nebude. A môžete byť šťastný, že je to iba o odopieraní si nezdravých vecí, ktoré vám škodia. Mohli ste dopadnúť aj oveľa horšie a tým si teda skutočne môžete byť istý. Takže, na čo ešte dokelu, čakáte? Už to je iba na vás a na vašej pevnej vôli. Chcete vedieť, čoho všetkého by ste sa mali naozaj vzdať?

cvičení

  1. Sladké. To je váš zabijak. Cukry možno k životu potrebujete, ale nie také, ktoré vás budú zabíjať. Ak máte neustálu potrebu cukru, musíte si dať napríklad ten hroznový alebo ho prijímať v ovocí, ale tiež len v dovolenom množstve. Je to naozaj iba na vás, ako sa k tomu postavíte a čo pre vás bude najpohodlnejšie.
  2. Žiadne mastné. Opäť ďalšia chyba, ktorú ľudia robia. Myslia si, že keď si dajú opečenú slaninku na raňajky, že to neprekáža. Ale verte tomu, že to prekáža, hlavne vtedy, keď jej zjete veľmi veľa. Nesmiete jesť naozaj nič nezdravé, pamätajte na to!
  3. Pohyb je dôležitý. Bez pohybu to nejde. Musíte sa hýbať, inak na vás bude visieť úplne všetko, čo schudnete a to teda pekne vyzerať nebude. Držte sa toho a verte nám.
  4. Nepite alkohol. Aj alkohol obsahuje veľa cukru a čo z toho, že si nedoprajete čokoládu, keď potom vypijete fľašu vína? To je naozaj veľká hlúposť.

ovoce
Ak by ste chceli ešte niečo navyše, mali by ste skúsiť napríklad spalovače tukov. Tie vám zoberú pocit hladu, ktorý sa na vás nalepí najmä v noci. Mali by ste to skúsiť a prestať jesť samé hlúposti. Verte tomu, že v konečnom dôsledku bude možno práve toto niečo, čo vám zabráni v prejedaní sa. Uvidíte sami. Určite sa však nevzdávajte sa žiadnu cenu.