Šampón zo žihľavy, žihľavová tinktúra

Šampón zo žihľavy
Vám umožní po krátkej dobe mať pevnejšie a hustejšie vlasy. Už Vás nebude trápiť mastnota vlasov..  Žihľavový šampón- spevňuje vlasovú štruktúru, pokožku hlavy a odmasťuje. Masírovaním do pokožky hlavy žihľavovým odvarom alebo zábalom stimulujete rast vlasov a podporíte tým aj kvalitu vlasov. Každý si povie, že žihľavový šampón nemôže byť dobrý a radšej siahne po šampóne drahšom, ktorý má značku a cítite sebaistotu, že je proste pre vaše vlasy najlepší. No žihľavový šampón oproti šampónom, ktoré majú svoju značku má lepšie účinky na vlasy, pretože je prírodný a obsahuje minimum látok aby vypadal ako šampón a mal takú konzistenciu.

šampon

Žihľavová tinktúra
Stalo sa Vám, že ste sa ráno zobudili a na vankúši Vám zostali vlasy? Bude to tým, že Vám chýbajú vitamíny prospešné pre vlasy. Žihľavový šampón Vám zastaví vypadávanie vlasov. Ak máte problémy s vypadávaním vlasov, uvarte si silný žihľavový odvar. Odvar si v masírujte do vlasovej pokožky. Zvyšnou tekutinou si prepláchnite vlasy. Výsledky uvidíte, pretože sa Vám vlasy odvďačia hebkosťou a tiež silou a aj  rýchlejším rastom.
Účinnejšia voľba pri vypadávaní vlasov- je žihľavová tinktúra.
Výroba žihľavovej tinktúry:

kopřivka

Potrebujeme:

  • 0/5 l kvalitného bieleho alkoholu
  • 100 g sušených rastlín (žihľava dvojdomá)

Postup:
Nasypaním sušených rastlín do širšej sklenej nádoby  s použitím prídavku alkoholu dosiahneme zmes, ktorú občas premiešame. Necháme postáť na 2 týždne. Po dvoch týždňoch precedíme a každý deň votrieme do vlasovej pokožky. Na Vašom vankúši nájdete čoraz menej vypadaných vlasov. Skúste to a presvedčte sa sami, že táto žihľavová tinktúra naozaj funguje.
Trápi Vás reuma? Boľavé údy?  Priložte si žihľavový obklad z gázy namočenej v tinktúre.
Žihľavový detox
Pociťuješ:

  • Stále únavu?
  • Malátnosť?
  • Máš kruhy pod očami, problémy s pokožkou, cítiš sa byť vyčerpaná?                                                                                                                       Na detoxikáciu organizmu je ten správny čas! Detoxikácia- je samočistiaci proces, pri ktorom sa regenerujú naše vnútorné orgány, zlepší sa krvný obeh a naše telo sa zásobí zdravými živinami. Táto žihľavová očista ťa zbaví všetkých zbytočných škodlivých látok, ktoré v tele nemajú čo hľadať.

Šampón zo žihľavy, žihľavová tinktúra
3.5 (70%)2